Published On: 13 Maj, 2016

Ekskluzive/ Shukri “brekëgrisuri” shpall pafajësinë: Isha i martuar me një burrë

Prej mbremjes se djeshme ish kryetari i Bashkise se Peshkopise, Shukri Xhelili, eshte nen sulme te vazhdueshme nga opinioni publik, i cili e denon rende aktin e tij.

Por Portali Opozita.com ka mesuar se Shukri brekegrisuri ka qene i martuar me “burre” prandaj dhe vraponte nga nje femer ne femer.

Nga ky moment Shukri Xhelili shpallet i pafajshem! /Opozita.com/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...