Published On: 13 Shkurt, 2016

EKSKLUZIVE: Sadri Ferati në Beograd për dekretin e Asociacionit

Ish-ministri i pushtetit lokal dhe tash deputet i Parlamentit të Kosovës, Sadri Ferati tashmë gjindet në Beograd.

QdheQ mëson se arsyeja e vizitës së tij në Beograd është negocimi lidhur me dekretin për themelimin e Asociacionit të komunave me shumicë serbe.

Poashtu bëhet e ditur se pa kthimin e tij në Prishtinë nuk do të ketë seancë të radhës./QdheQ

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...