Published On: 27 Maj, 2017

Ekskluzive: Sa janë solidar shqiptarët (Video)

Grupi GJ07Prank, ka realizuar nje video-eksperiment, per te sprovuar solidaritetin e shqiptareve, ne fakt per ta njohur ate. Videoja i eshte derguar Gazetes Shqiptari.eu per botim nga grupi GJ07Prank.
“Pas shum kerkesave qe të shkojm edhe në qytetet e tjera për të realizuar video dhe ti shikojm si reagojn qytetaret e qyteteve te tjera ne momente te sikletshme dhe provokuese këte eksperiment shoqeror e kemi realizuar ne komunen e Prishtines.
Këtë video qe e kemi realizuar deshëm qa ta shpërndajm me ju dhe lexuesit e juaj, tematika e videos që kemi zgjerdhur ka të bëje me senqeritetin e bashk qytetarve që te shikojm se a jane te gatshem ti ndimojne personave me aftesi te kufizuara,per me shum shikojeni videon.
Video nuk eshte edhe aq e gjat mirpo mjafton qe tju tregohet te tjereve se sa solidar jan Kosovaret ne pergjithsi, ku ne si gjithmon deshirojm qe permes ketyre videove tju tregojm te tjereve qe jemi te pa krahasueshem”, thuhet ne njoftimin e ketij grupi. SHQIPTARI.eu
Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...