Published On: 27 Prill, 2016

Ekskluzive: Lajmi për të kthyerin nga burgjet e Serbisë është mashtrim (Foto)

Sejdi Thaçi, 80 vjeçari që mbrëmë u tha se ishte kthyer nga burgjet e Serbisë nuk ka qenë i rrëmbyer nga forcat serbe. Ai vetë e ka pranuar se ka shkuar vullnetarisht në Serbi, ku ka jetuar si endacak.

Thaçi ka thënë se në asnjë moment nuk ka qenë në burg por ka shkuar në Serbi me 6
janar 1999 tha për ti rregulluar dokumentet e pensionit./Gazeta Express/.

Loading...
 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Ky edhe kryt e shkavelit e paska thotë:

    Ky e kryjti nje mision antshqiptar, duke minimizue problemin e te zhdukurve qe jane vra ne furrat e KEKUT DHE FERONIKLLIT………IY QENEF QETNIK DUHET ME EBURGOSE PER PALLAVRA DHE RRENA…….sepse krejt e kane dite nga familja e tij qe ky eshte shkavelllisht i orientuar..

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...