Published On: 4 Gusht, 2016

Ekskluzive: Kuvendin e sulmuan dy veta me motoçikletë

Kuvendi i Kosovës është goditur nga një zollë (mortajë krahu) nga dy persona me motoçikletë.

Gazeta Express mëson nga burimet e saj se pas kryerjes së sulmit ata më pas e kanë djegur motoçikletën dhe kanë ikur shpejt nga vendi i ngjarjes. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...