Published On: 29 Prill, 2016

Ekskluzive: Ku i çoi Gani Thaçi, vëllai i presidentit 4 milionë marka!


Ibrahim Kelmendi

Nuk e kam ditur se paratë do ti merrte Gani Thaçi, vëllai i presidentit aktual, Hashim Thaçit. Nuk e kam ditur që ai është pranuesi; i kam përcjell me porosi të Jasharit, Shabani, Agushit…, Kur janë kthyer veprimtarët e ngarkuar për ti përcjell deri në vendin që duhej, ma kanë dorëzuar dëshminë e dorëzim-pranimit, të firmosur nga Gani Thaçi dhe vërtetë jam irrituar deri në egërsim menjëherë… SHQIPTARI.EU

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/tronditese-azem-syla-bashkepunetor-i-udb-bia-s/

http://www.shqiptari.eu/ibrahim-kelmendi-bastardi-azem-syla-e-tradhtoi-adem-jasharin-shpalon-akuza-te-reja-per-brutalitetin-e-dajes/

 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. Shqiiptar lugin thotë:

  Po ku ke qen o ibrahim kelmendi deri tash ti qi ski tregu deri tash qi kan trathtu legjenden. E paret ja ki dhon ganiut tash te dul gjumi ty se sun bone pare ma shum se kta. Kjo asht ne mendjen e shnosh ne kok po edhe ti qenke tradhtar se na lat mbrapa posht trathtaret Rrnoft xhaki ishqipes se kur sun e zhdukin kombin shqiptar as bota qe kan provuar e jo se jo kalbsiret ship fols

  Përgjigjiuni
  Pelqej(4) Nuk Pelqej(1)
 2. Mehmet thotë:

  Po dihet ku ika qu gani thaqdaqiqi ato para per gjys me vllaznit serb ika nda keta sterkopilat hajduta mangupat rrigaqet tradhtaret

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(1)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...