Published On: 2 Gusht, 2016

Ekskluzive: Kryeministri Mustafa do të marrë pjesë në debatin për Demarkacionin

Këshilltari për media i Kryeministrit të Kosovës Faton Abdullahu në një prononcim për Gazetën Express ka konfirmuar se Isa Mustafa do të marrë pjesë në debatin e nesërm që do të zhvillohet për demarkacionin

“Kryeministri Mustafa do të marrë pjesë nesër në debat dhe do të shpalosë para të pranishmëve detajet dhe faktet e marrëveshjes”, tha Abdullahu.

Mediat kanë raportuar të martën se Kryeministri Mustafa nuk do të marrë pjesë në debat, por që tashmë ky lajm u përgënjeshtrua nga burimet zyrtare./GazetaExpress

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...