Published On: 12 Qershor, 2016

Ekskluzive: Kjo është pasuria e fshehur dhe bizneset e Xhavit Halitit (Video)

Sonte është transmetuar pjesa e dytë e dokumentarit “Vjedhje në kohë lufte”, ku janë trajtuar keqpërdorimet në Fondin Vendlindja Thërret.

Në këtë dokumentar, për herë të parë zbulohet pasuria dhe bizneset e Xhavit Halitit, ish-udhëheqësit të Lëvizjes Popullore të Kosovës; lëvizje kjo që kishte themeluar Fondin Vendlindja Thërret.

Shikojeni videon.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. bardhi thotë:

    lus autorin te me kontaktoj nepermes emailit per disa informata shume interesante me respekt Bardhi

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...