Published On: 20 Mars, 2016

Ekskluzive: Këto janë vrasjet më misterioze në Kosovë (VIDEO)

  • Emisioni Zona Express është marrë sonte me konfliktet e komandantëve të UÇK’së, përmes një dokumentari ekskluziv të titulluar “Hesape Lufte”.

Emisioni ka hartuar edhe një listë të vrasjeve më misterioze të kryera gjatë dhe menjëherë pas luftës, e të cilat dyshohet se janë kryer si qërim hesapesh mes komandantëve.

Klikoni në videon e mëposhtme.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...