Published On: 20 Qershor, 2016

EKSKLUZIVE/ Ja si u festua dje në Tiranë (VIDEO)

Pas fitores ndaj Rumanisë, historike për futbollin shqiptar, tifozë të shumtë kanë dalë të festojnë në rrugët e Tiranës.

Mes brohoritjeve dhe entuziazmit ata festuan fitoren e parë të Shqipërisë në një kompeticion kaq të rëndësishëm, siç është Kampionati Europian.

(Videot nga reporteri i Opozita.com)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...