Published On: 27 Mars, 2016

Ekskluzive: Ja shkëmbimet mes Bllacës dhe Prokurorisë së Serbisë!

  • Në kuadër të emisionit Zona Express, sonte është transmetuar dokumentari “Në dorë të Nazimit”, ku zbulohen detaje mjaftë interesante për super-dëshmitarin Nazim Bllacën.

Në këtë dokumentar janë publikuar për herë të parë krejt shkëmbimet mes Nazim Bllacës dhe Prokurorisë serbe. Po ashtu shpalosen detaje se si Bllaca është përpjekur të rekrutojë dëshmitarë për llogari të Beogradit.

Shikojeni dokumentarin:

 

Flet vajza e Fahrudin Gashit: Ja si e shantazhonte Bllaca babanë tim

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...