Published On: 23 Tetor, 2016

Ekskluzive: Ja kush i vrau njerëzit që pritej të dëshmonin kundër Komandantëve të UÇK-së? (VIDEO)

Pjesa e dytë të dokumentarit “Gjahu në UÇK”  në  Zona Express  janë transmetuar pamje dhe dëshmi të padëgjuar kurrë më parë për vrasjen e civilëve pas përfundimit të luftës.

Në këtë dokumentar flitet edhe për vrasjen e dëshmitarëve që pritej të dëshmonin kundër komandantëve të njohur të UÇK’së.

Por, çka ndodhi me ta?

Shikojeni videon.

 

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...