Published On: 7 Korrik, 2016

Ekskluzive: Ja çka i bën Rita Orës Lewis Hamiltoni në Ulqin (Foto/Video)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, dhe kampioni i Formula 1, britaniku Lewis Hamilton, i kanë kaluar pushimet bashkë në Ulqin.

Tabloidi britanik The Sun ka siguruar një video dhe disa fotografi ekskluzive, ku dyshja shihen duke bërë lojëra në një shtëpi buzë lumit Buna në Malin e Zi, transmeton Gazeta Express.

Ngasësi i Mercedes, Hamilton, 31-vjeçar, shihet duke e mbërthyer Orën me duar, para se ta spërkaste atë me një një gyp uji – edhe në vende të papërshtatshme. /Express/

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...