Published On: 8 Maj, 2016

Ekskluzive: ISIS kishte kamp trajnimi në Debëllde të Vitisë (VIDEO)

Sonte është transmetuar dokumentari “Kampet e Zeza” në kudër të emisionit Zona Express me autor Leonard Kerqukin.

Në këtë dokumentar zbulohet për herë të parë se në Kosovë ishin ndërtuar kampe ku të rinjtë janë indoktrinuar dhe trajnuar ushtarakisht për Xhihad.

Shikojeni videon e mëposhtme për të kuptuar se ku kanë qenë këto kampe dhe kush i ka ngritur ato.

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/komandanti-ekrem-rexha-drini-eshte-vrare-per-ta-mbuluar-tradhtine-ndaj-muje-krasniqit-nga-shtabi-i-pulave/

http://www.shqiptari.eu/hoxha-i-gjilanit-gjaku-i-pa-besimtareve-eshte-pija-me-e-mire-per-myslimanet-video/

Emisioni Zona Express, me autor Leonard Kerquki, ka hyrë vrullshëm në tregun medial të Kosovës. Emisionet e para kanë shënuar rekorde shikueshmërie; si në transmetimin televiziv ashtu edhe në Youtube.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Pagani thotë:

    Komunizmi e kisha pas zhduke Extremizmin fetare

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...