Published On: 12 Mars, 2016

Ekskluzive: Gjykata speciale do ta arrestojë Fatos Klosin

Bazuar në paralajmërimet që kemi arritur t’i sigurojmë në adresën e redaksisë sonë, Gjykata Speciale pritet të ftojë për pushime të detyrueshme në Den Hag të Holandës edhe disa eksponentë të rëndësishëm të Partisë Socialiste të Shqipërisë, shkruan ballikombetar.info. Sipas të gjitha gjasave, në rrugëtimin e tij drejt pushimit të detyrueshëm në veri të kontinentit, Fatos Klosin është e mundshme t’a shoqërojnë edhe disa prej protagonistëve tjerë të Partisë Socialiste të Shqipërisë. Kooperimi përmbajtësor i institucioneve mund të lehtësojë deri diku barrën e rëndë me të cilën pritet të ballafaqohen zyrtarët e shtetit shqiptar, për arsye se fokusi i Gjykatës Speciale është drejtuar te “nëntoka zyrtare” e pushtetit dhe opozitës aktuale në Kosovë.

 
Displaying 3 Comments
Have Your Say
 1. sali serbi thotë:

  Boll , o plehra te qelbura me keto pseudoinformacione qe ndyjne klimen sociale te Shqiperise dhe Kosoves. Fatos Klosi eshte pa dyshim nje personalitet me itegritet te plote dhe nuk ka asnje arsye per mbroçkulla si keto qe sajoni ju mostra.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(1)
 2. Rexhep Uka thotë:

  Koha eshte kur çdo njeni duhet te paguaj per pisleqet e veta e nder ta edhe Fatos Klosi dhe shume te tjere ne Shqiperi dhe Kosove te cilet keto dy vende, per keto 17 vite, i kane kthya prapa per 100. vjete. Keta njerez duhet me pague tan damin qe ja kane sjelle popullit shqiptare. Ne anen tone, kur mbjellim detelinen, ndodhe qe ne te te dale nje lloj bari i verdh qe e quajm vilino – kose. Ai bari e shkatrron detelinen dhe nuk ka mundesi te ndalet. Keta njerez jane vilino-kose e popullit shqipetare si Klosi, Nano, Xhavit Haliti, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Azem Syla etj., te cilet se bashku formojne SHIK-un dhe me te bejne kerdi ne popull. Xhavit Haliti duhet me tregue se kush ka qene dhe eshte edhe sod e kete Fatos Klosi e dine shume mire. Keta njerez meritojne burg te perjeteshem.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(12) Nuk Pelqej(2)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...