Published On: 27 Prill, 2016

Ekskluzive: Flet gruaja e Shpresim Ukës pas bastisjeve të EULEX-it (Video)

Bashkëshortja e Shpresim Ukës, Myrvetja, ka folur për Indeksonline për bastisjen që i është bërë shtëpisë së tyre mëngjesin e sotëm nga EULEX-i dhe Policia e Kosovës.

Ajo ka thënë se bastisjet janë duke u kryer për shkak të dyshimit të falsifikimit të dokumenteve.

“Unë kërkova nga Policia të ma arsyetoj pse kanë ardhur sot për të bastisur, aty pas orës 6 të mëngjesit, normalisht me trokitje të forta. Arsyeja e tyre është dyshim falsifikim dokumentesh. Duket qartë kjo pas gjërave që kanë ndodhur lidhur me komunikimin e Nazim Bllacës”, ka thënë Uka.

 

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...