Published On: 5 Shtator, 2016

Ekskluzive: FIFA vendosi për Shalën dhe Berishën

Pas vendimit për Bersant Celinen, Amir Rrahmanin, Samir Ujkanin dhe Milot Rashicen, FIFA edhe zyrtarisht ka bërë të ditur se Herolind Shala dhe Valon Berisha gjithashtu mund të luajnë për Kosovën kundër Finlandës.

Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Express nënkryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Bekim Haxhiu.

Tashmë çdo gjë ka përfunduar, Kosova do të hyjë në fushë ndaj Finlandës me formacionin më të mirë të mundshëm.

Gjashtë lojtarët që ishin në dyshim për këtë ndeshje, edhe zyrtarisht kanë marrë leje nga FIFA dhe Albert Bunjaki tani ka disa orë kohë që të mendojë për formacionin më të mirë të mundshëm për sonte (20:45). /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...