Published On: 21 Shtator, 2016

EKSKLUZIVE / Divorci i shekullit! Eshtë për fëmijët, jo për atë aktoren tjetër …

Anglelina Jolie nuk e dorëzoi kërkesën për divorc për shkak të zërave se Brad Pitt ishte lidhur me Marion Cotillard – e gjitha është për Brad Pittin dhe gjashtë fëmijët, kanë thënë për TMZ burimet që kanë njohje të afërt me ciftin.

Qarkullojnë zëra se Brad Pitti ka patur një histori me Marion gjatë kohës së xhirimit të filmit “Allied”, dhe se kjo është arsyeja përse Angelina dorëzoi kërkesën për divorc. E pavërtetë.

Burime shumë të besueshme bëjnë të ditur për TMZ, se Angelina mbërriti në pikën pa kthim javën e kaluar, për shkak të konsumit të alkoolit dhe hashashit nga ana e Brad, të kombinuara këto me ato që vetë Angelina thotë se janë problemet e Pitt me zemërimin. Sipas të njëjtave burime, nuk ka një person të tretë.

Mësohet gjithashtu se nuk ka ndonjë plan që Brad të shkojë për rehabilitim, të paktën për momentin./bota.al

screen-shot-2016-09-20-at-19-39-10

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...