Published On: 12 Tetor, 2016

Ekrem Jashari, thashë luftën po e han Thaçi, jo Xhaviti e Azemi (Video)

 
Ekrem Jashari thotë se nuk është e vërtetë që e ka lakuar emrin e z.Syla dhe z.Haliti , që ata po e hajn luftën, ndërsa sa i përket Hashim Thaçit e kam thënë në emisionin “Pa Rrotlla”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...