Published On: 2 Korrik, 2016

Ekipi nga Serie A ofron 3 milionë për Berishën, nuk mungojnë ofertat nga Anglia

  • Sassuolo ka shfaqur interesim për portierin e Kombëtares shqiptare, Etrit Berishën

Sassuolo ka shprehur interesim për shërbimet e portierit të Kombëtares së Shqipërisë, Etrit Berisha.

Sipas mediave italiane Sassuolo ka shprehur gatishmëri t’i paguajë Lazios dëmshpërblim prej tre milionë eurosh për Berishën.

Berisha, 27-vjeçar, nuk shihet si portier i parë te Lazio nga trajneri Marcelo Bielsa për edicionin 2016/17 dhe për këtë arsye do të largohet nga ekipi.

Kurse, përveç Sassuolos, interesim për Berishën ka shfaqur skuadra turke Besiktas dhe ekipet nga angleze: Everton, Watford dhe Aston Villa. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...