Published On: 26 Prill, 2017

Ekipi i ëndrrave i Unitedit për edicionin e ardhshëm (Foto)

Phil Neville ka treguar se cilët lojtar do t’i dëshironte edicionin e ardhshëm në Manchester United

Ish përfaqësuesi i Anglisë, Phil Neville ka treguar se cilët lojtarë do të duhej t’i transferonte Manchester United gjatë verës.

Neville nga formacioni aktual ka mbajtur vetëm pesë lojtarë, ndërsa kërkon që të transferohen gjashtë të rinj.

Ai kërkon që Unitedi gjatë verës të transferojë portierin Hugo Lloris, dy mbrojtësit Raphael Varane dhe Mendy, mesfushorin Bakayoko dhe dy sulmuesit Antonie Griezmann dhe Gareth Bale. /Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...