Published On: 12 Janar, 2016

“Eh jetë o jetë! Kur në orar të punës bëhet qef…

Në objektin e Komunës së Mitrovicës, një nga punëtorët ka ndarë kohë edhe për shikimin e serialeve gjatë orarit të punës.

Një lexues i Gazeta Blic, ka njoftuar se punonjësja e kësaj Komune, gjatë orarit të punës po e shikonte serialin “Çka ka shpija”, raporton gazetablic.com

Për këtë ngjarje, gazetablic.com ka arritur që ta siguroj edhe një fotografi, ku dhe mund të shihet se në ekrani e kompjuterit është i shfaqur një nga sekuencat e serialit në fjalë. (Gazeta Blic)

12507097_586405964843591_5469367170218991729_n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...