Published On: 3 Qershor, 2016

“Edvin Shullazi thellon krimin e tij. Ai arratis para arrestimit Ervin Roshin si Arben Frrokun dhe Ediskobarin!”

 

“Edvin Shullazi thellon krimin e tij. Ai arratis para arrestimit Ervin Roshin si Arben Frrokun dhe Ediskobarin!”

Ish-kryeminstri Sali Berisha akuzon kreun e qeverisë Rama se pasi fshehu për vite dhe mashtroi qytetarët e Kavajës dhe mbarë Shqipërise për krimin e ish-kryebashkiakut Roshi e nisi këtë të fundi jashtë shtetit sapo prokuroria hapi çështjen penale për të.

Postimi i plotë i Berishës

Edvin Shullazi thellon krimin e tij. Ai arratis para arrestimit Ervin Roshin si Arben Frrokun dhe Ediskobarin!

Të dashur miq, Edvin Shullazi pasi fshehu për vite dhe mashtroi qytetarët e Kavajës dhe mbarë Shqipërisë për krimin e Ervinit/Elvisit të tij të dashur, e nisi këtë të fundi sapo prokuroria hapi çështjen penale, njelloj si Arben Frrokun dhe Ediskobarin, jashtë shteti për të shpëtuar nga arrestimi i prokurorisë për fshehjen e krimit.

I bëj thirrje prokurorisë të hapë çështje penale ndaj Edvin Shullazit për fshehjen për disa vite të krimit të Ervinit dhe favorizimin e arratisjes së tij! sb

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...