Published On: 17 Shkurt, 2016

Edi Rama uron Kosovën me foto të Adem Jasharit (Foto)

Kryeministri i Shqipëris, Edi Rama ka uruar sot popullin e Kosovës për festën e Pavarësisë.

Ai ka shprehur mirënjohje të përjetshme ndaj heronjve dhe luftëtarëve të pavarësisë së Kosovës.

Në rrjetin social Facebook ai ka postuar edhe një fotografi të komandantit legjendar Adem Jashari, duke kujtuar kështu sakrificën e tij për popullin e Kosovës.

“Mirënjohje përjetë heronjve dhe luftëtarëve të pavarësisë së Kosovës! Gëzuar”, ka shkruar Rama.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...