Published On: 28 Shtator, 2016

Edi Rama publikon videon: Çfarë nuk na kanë thënë vite të tëra për kultivimin e kanabisit në Shqipëri

Kryeministri Edi Rama publikon një video ku tregohen zonat e mbjelljes së kanabisit në Shqipëri deri në vitin 2013 dhe që sipas Ramës këto statistika janë mbajtur të fshehura.

Kreu i ekzekutivit shkruan se këto të dhëna janë mbajtur të fshehura nga vetë policia e shtetit mes viteve 2007 deri në 2013.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...