Published On: 12 Maj, 2016

Edi Rama ndërmjetësues i Hashim Thaçit e Shpend Ahmetit

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama po qëndron në Prishtinë. Rama ka qenë i pranishëm në lojën basketbollisten i shoqëruara nga Presidenti i vendit Hashim Thaçi dhe kryetari i Komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti.

Pavarësisht që Edi Rama kishte bërë bashkë Thaçin e Ahmetin, këta të fundit nuk shikuan njëri tjetrin në sy.

Ne ju sjellim fotografitë ku shihen Thaçi e Ahmeti që ia zgjatin dorën njëri tjetrit por nuk shikojnë në sy./ZERI/

Image

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...