Published On: 7 Maj, 2016

Edi Rama jep një njoftim të rëndësishëm, ja ku duhet të jeni nesër

Kreu i qeverisë ka njoftuar nëpërmjet rrjeteve sociale garën që pritet të zhvillohet nesër mes të rinjve socialistë.

“Nesër në 11.30 nis nga Teatrit i Durrësit gara kombëtare për liderët e rinj ‎FRESSH VOICE. 190 konkurentë përballë jurisë në një garë unikale”, shkruan Rama. Ndërkohë që në juri janë aktori Gazmend Paja, botuesja Arlinda Dudaj si dhe ish kryetarja e FRESSH, Elisa Spiropali dhe deputeti Padeli Majko.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...