Published On: 31 Maj, 2017

Edi Rama ironizon dhe fyen PD-në dhe Halim Kosovën, por fansat e kryqëzojnë:’Turp! Të janë këputur fijet nervore’ (Foto)

Kryeministri Edi Rama me anë të një statusi të publikuar së fundmi në ‘Facebook’, ka ironizuar rëndë Partinë Demokratike, lidhur me gjetjen e kandidatëve për zgjedhjet e 25 qershorit.

Mbi foton ironizuese Rama shkruan: Halim Kosova i bashkohet kërkimit të PD për kandidatë.

Por në status kanë vërshyer komentet negative ndaj kryeministrit duke e marrë si fyerje të rëndë që i bëhet Doktorit Halim Kosova. Madje një komentues shkruan që as që mund të imagjinohet se mund të ndodhë kjo gjë në Maqedoni./shqiperiaime.al

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...