Published On: 20 Janar, 2016

Edi Rama dhe Erion Veliaj, 2 në 1

Ata mbahen si fort të dhënë pas rrjeteve sociale dhe teknologjisë.

Që të dy frëymëzohen nga modeli Obama i komunikimit politik, aq sa njëri prej tyre i ka përkthyer edhe një libër presidentit të SHBA-ve në shqip dhe shpeshherë i afrohet edhe me idetë dhe veprimet fotografike.

Kësaj here, fotografët përkatës i kanë kapur të dy në të njëjtin promovim aktiviteti.

Kështu që stafi i PR-it do ta ketë pasur më të lehtë që t’ua sërvirë publikut si një pakete “all inclusive” Edi Ramën dhe Erion Velinë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...