Published On: 19 Qershor, 2016

Edhe Veseli i kërkon kombëtarës të jap gola sa më shumë

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka thënë se ndeshjen Shqipëri – Rumani do ta përcjell nga qyteti i Prizrenit.

“Gjatë këtij kampionati, tifozët tanë dëshmuan se janë krenaria jonë, bashkë me ekipin e shkëlqyer duke qenë shembull i kulturës dhe sjelljes sportive.”

 “Sonte, uroj të bëhet lojë e bukur dhe të shënojmë gola për kualifikim. Suksese”, ka shkruar Veseli
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...