Published On: 24 Shkurt, 2016

Edhe Ramush Haradinaj i bashkohet protestuesve! (Foto)

Protestës së opozitës në shesh, i është bashkuar edhe lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj. Kjo gjë është bërë e ditur në një postim në Facebook, që e kanë bërë bashkëpunëtorët e tij të ngushtë, raporton Gazeta Blic.
Haradinaj deri para pak orësh nuk ishte pjesë e protestës, në tendat e vendosura nga opozita para Qeverisë, çka kishte bërë që të marrë kritika të shumta nga ana e medieve.
Ndryshe, opozita nga sot ka vendosur që qeverisjen PDK- LDK ta kundërshtoj edhe përmes vendosjes së tendave në sheshin Skenderbeu dhe Ibrahim Rugova./ Gazeta Blic
1930531_10207757887717498_279416095302535775_n

12512558_10207757887197485_8649261335923203429_n

12742326_10207757887517493_3447366659795820617_n

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...