Published On: 22 Shtator, 2016

Edhe policia po e heton martesën e të miturve në Malishevë

Pas publikimit të rastit në rrjetet sociale për martesë me personat nën moshën 16 vjeçare në Malishevë ka reaguar edhe Policia e Kosovës.

Sipas Policisë së Kosovës, është iniciuar rasti “bashkëjetesë me personat nën moshën 16 vjeçare” dhe janë intervistuar palët, raporton Indeksonline.

Rasti sipas policisë ka ndodhur në fshatin Ngucat të Malishevës me datën 7 gusht të këtij viti.

Rasti është proceduar në procedurë të rregullt.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...