Published On: 28 Janar, 2016

Edhe një skuadër pas Manajt

  • Rey Manaj duket se do të largohet nga Interi në ditët e fundit të afatit kalimtar të janarit.

Sulmuesi shqiptar nuk ka hapësirat e duhura nën urdhrat e Roberto Mancinit dhe pritet të huazohet për të fituar përvojën e duhur.

Së fundmi në garë për talentin shqiptar është futur edhe skuadra nga Serie B, Cesena që ka kërkuar shërbimet e tij.

Ende nuk ka ndonjë përgjigje nga Interi, por duket se Manaj do të largohet për gjashtë muaj si huazim.

Përpos Cesenës, në garë për ta marrë si huazim Manajn, janë edhe skuadrat si Bologna, Frosinone dhe Sporting Gijon. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...