Published On: 16 Korrik, 2017

Edhe një kengëtare në mesin e të plagosurve në Tetovë (FOTO/VIDEO)

Është arritur që të zbulohet edhe identiteti i personave të plagosur në ngjarjen e ndodhur mbrëm në rrugën “Derivsh Carra” në Tetovë, gjegjësisht në lokalin”Bar Code”.

Siç mëson TetovaSot, personi i plagosur nga përleshja dhe zenka e armatosur është personi me inicialet djaloshi A.M që mendohet se ka qenë sigurim në lokal.

Ndërsa të lënduarit tjerë siç mëson TetovaSot janë: I riu nga Gostivari me inicialet A.S, dhe dy vajza me inicialet E.I dhe E.Z., dhe të cilët janë lëshuar për kurim shtëpiak.

Ende nuk ka asgjë zyrtare nga policia e Tetovës, por se ekipet e policisë po punojnë në zbardhjen e plotë dhe gjithçka që lidhet me incidentin.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...