Published On: 24 Korrik, 2016

Edhe një 14-vjeçar nga Presheva “djalë hasreti” viktim nga sulmi në Mynih

Sulmet e se enjtes ne Mynih kane prekur edhe shqiptaret nga Lugina e Presheves.  Agjencia  e lajmeve “Presheva jone” ka mesuar se ne mesin e nente viktimave kater jane shiptare nga Kosova, Shqiperia dhe Presheva. Mesohet se vitkima nga Presheva eshte nje 14 vjecar, djal “hasret’ ne familje.

Gjashte persona  nga Lugina e Presheves  jane te zhdukur qe nga dita e sulmeve ne Mynin. Ata per dy dite ishin te strehuar nga podrume afer MaCdonaldit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...