Published On: 1 Shtator, 2016

Edhe Kuvendi blindohet me policë (Foto)

Pjesëtarët e Policisë së Kosovës kanë zbarkuar pranë Kuvendit dhe Qeverisë së Kosovës.

Ata po bëhen gati për protestën e paralajmëruar nga Lëvizja Vetëvendosje, për të kundërshtuar ratifikimin e Demarkacionit në Kuvendin e Kosovës.

Poashtu, në qytet janë parë edhe autobusë me polic të cilët kanë ardhur nga qytetet tjera.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...