Published On: 28 Shtator, 2016

Edhe kjo ndodh/ Kirurgu dhe infermierja kërcejnë “pop” në mes të operacionit (VIDEO)

Një video që tregon kirurgun duke kërcyer në mes të një operacioni është kthyer në virale sapo është postuar në internet.

Videoja tregon një kirurg plastik dhe ndihmës infermieren që fillojnë të kërcejnë në mes një operacioni në një klinikë në Medellin në Colombia.

Me muzikë pop në sfond, çifti lë pranë pacientit mjetet e operacionit, para se të nisin kërcimin e tyre.

Videoja është bërë si një shaka por shumë persona nuk e kanë parë në këtë këndvështrim. Madje ata kanë kërkuar dënimin e kirurgut për veprimet e tij. Pas kërcimit dyshja i kthehet punës mbi barkun e hapur të pacientit, sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...