Published On: 11 Shkurt, 2016

Edhe Jagielka drejt Kinës

  • Edhe kapiteni i Evertonit, Phil Jagielka, mund ta përfundojë karrierën në Super Ligën e Kinës.

Një numër i madh i lojtarëve ka kaluar në këtë afat kalimtar në Kinë dhe, sipas “The Sun”, 33-vjeçari anglez Jagielka është caku i ri.

Sipas raportimit, mbrojtësi është i hapur për një largim që mund të realizohet para përfundimit të afatit kalimtar në Kinë më 26 shkurt.

Jagielka ka kontratë me ekipin nga Liverpooli deri në qershor 2018.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...