Published On: 6 Gusht, 2016

Edhe ”hija” e Mijallkov ka mbytur njeri, njejtë si ”hija” e Gruevskit (Foto)

Njejtë si Dejan Mitrovski-Urko që ishte sigurim i Nikolla Gruevskit, edhe Alen Zekirov sigurim i drejtorit të Drejtorisë për Sigurim Kombëtar, Sasho Mijallkov, kanë shkelur njeri, transmeton Telegrafi Maqedoni.

Dje MPB shqiptoi padi penale për Dejan Mitrovski-Urko për shkeljen e 22 vjeçarit S.A i cili pas disa ditësh ndërroi jetë. Mitrovski akuzohet për veprën penale „vepra të rënda kundër sigurisë së njerëzve dhe pronës në komunikacion”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...