Published On: 10 Shtator, 2016

Edhe Fisniku tregon prapanicën, mori “lakmi” Lutfi Hazirin

Deputeti i Vetëvendosjes, Fisnik Ismali është zbuluar pak më shumë se që duhet, gjatë shikimit të ndeshjes së basketit mes Kosovës dhe Sllovenisë. Ismali i ka zbuluar hiret e tij, derisa është fotografuar nga prapa.

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri tash e tutje nuk do të jetë i vetëm në zbulimin e hireve. Atij në ketë i është bashkuar edhe deputeti i Vetëvendosjes, Fisnik Ismali.

Gazeta Express ka siguruar një fotografi ku shfaqët kjo pamje e Ismalit gjatë shikimit të ndeshjes se basketit mes Kosovës dhe Sllovenisë. /Gazeta Express/.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...