Published On: 13 Shtator, 2016

Edhe Çiljeta flet pas përleshjes mes Noizyt dhe Cozmanit

Edhe Çiljeta Xhilaga ka folur për përleshjen mes Noizyt dhe Cozmanit.

Këngëtarja për Lajmi.net është shprehur se Noizy është shumë mirë dhe janë të gjitha shpifje pasi ai nuk është plagosur.

Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 17:00 në hotelin Swiss Diamond. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...