Published On: 3 Prill, 2016

Edhe ata me dioptri të madhe shohin pa syze: Truk i cili ka mahnitur botën (video)

Me siguri shpesh ju ndodh që të harroni se ku i keni lënë syzet, mirëpo ky truk do t’ju ndihmojë që të shihni edhe pa to.

Në të vërtetë, mjafton të keni pak njohuri mbi anatominë e syrit të njeriut dhe do të mund të shikoni pa syze edhe pse këtë kurrë më parë nuk keni mundur ta bëni!

Shikoni xhirimin dhe mësoni t’i fokusoni sytë me ndihmën e dorës.
E gjitha që duhet të bëni është që të bëni një vrimë të vogël me ndihmën e dorës tënde dhe të përmirësoni shikimin tuaj në çast!

Do të befasoheni se sa është i fuqishëm ky truk, transmeton Telegrafi.

Ne jemi bindur, binduni edhe ju! /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...