Published On: 25 Prill, 2017

Edgar Çani shënon dhe i jep shpresë Pisas (Video)

Edgar Çani ka gjetur sot përsëri rrugën e rrjetës me skuadrën e Pisës edhe pse e kishte nisur ndeshjen nga banka.

Sulmuesi parashikohej që të luante që nga minuta e parë takimin përkrah Rei Manajt, por një dëmtim i këtij të fundit ka bërë që Gattuso ta lë në bankë.

Pisa u gjend në disavantazh që në pjesën e parë të ndeshjes dhe gjeti golin e barazimit në pjesën e dytë.

Çanin u fut në lojë në minutën e 71-të dhe vetëm 3 minuta më vonë, sulmuesi shqiptar arriti të barazonte shifrat.

Ky ishte goli i dytë i Çanit në këtë kampionat.

Pisa zë vendin e fundit në Serie B dhe me pak gjasa për të shpëtuar. /Telegrafi/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...