Published On: 15 Janar, 2016

E zë me gruan, italiani vret shqiptarin

Një dramë xhelozie me viktimë një shqiptar 39 vjeçar është regjistruar një natë më parë në komunën Ariano Irpino në provincën e Avellinos në Itali.

Shqiptari H.T 39 vjeç, rezident në qytezën e Giardineto në provincën e Foxhias ka ndërruar jetë pas goditjeve të marra me thikë nga italiani 52 vjeçar Alessandro Palermiti.

Bashkëshortja 40 vjeçare e italianit kishte një marrëdhënie jashtë martese me shqiptarin.

Autori i vrasjes ka ndjekur bashkëshorten e tij në takim me të dashurin e saj shqiptar në afërsi të një agriturizmi në qytezën Ariano Irpino.

Pasi i ka kapur në flagrancë në makinë, italiani Alessandro Palermiti ka goditur për vdekje me thikë rivalin e tij në dashuri, shqiptarin H.T 39 vjeç.

Autori i vrasjes është arrestuar dhe shoqëruar në burgun e Ariano Irpino.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...