Kosova

E zbulon Bulliqi: Kjo është e vërteta e “largimit” tim nga LDK

Ish deputeti i LDK-së, Shpejtim Bulliqi përmes një shënimi në Facebook ka numëruar disa  nga arsyet pse ai është larguar nga Lidhja Demokratike e Kosovës.

Bulliqi ka thënë që ka shumë angazhime, transmeton GazetaBlic.

Shënimi i plotë:

 Miq të respektuar po lexoj shkrime nga disa gazeta e portale lidhur me largimin tim nga LDK-ja, ju bëj me dije se unë kam thënë sa e sa herë dhe po e përsërisë, se unë nuk jam këtu rastësisht po kam punë e bagazh ne këtë subjekt dhe vazhdoj të punojë dhe kontribuojë në reformimin e saj drejt fitoreve të reja. Ecim tutje!!!!
Sh. B.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *