Published On: 19 Tetor, 2016

E vjedh makinën e policisë para syve të oficerëve, i shpëton arrestimit (Video)

Është kapur në kamera momenti kur një burrë e ka vjedhur makinën e policisë para syve të oficerëve, të cilët e kishin ndalur për ta arrestuar pak momente më herët.

 

Ai ishte futur në ulësen e pasme të policisë nga një oficer, transmeton Express.

Por, oficeri kishte dalë nga makina, ndërsa këtë e ka shfrytëzuar i dyshuari duke u ulur në ulësen e shoferit dhe ka ikur nga vendi.

Më pas, oficeri e largon një femër nga makina të cilët ai e kishte urdhëruar të ndalej më herët, futet në të dhe fillon ta ndjekë të dyshuarin.

Sipas “New Zealand Herald”, makina e policisë është gjetur në një vend të largët, ndërsa i dyshuari mbetet në arrati.

Kjo ngjarje ka ndodhur diku në Zelandë të Re./Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...