Published On: 26 Mars, 2016

E veja e Fiqiri Muçës: Nëse e shoh Nazime Vishën, e vras!

  • Mynyre Muça jeton me 5 jetimët në varfëri të skajshme në fshatin Kullë të Manzës. Prej 3 vitesh ajo rrit e vetme fëmijët, pasi bashkëshorti Fiqiriu, u vra nga Nazime Visha.

Lajmi i lirimit të Nazimes e ka trazuar Mynyren. Ajo është shprehur gjithnjë se “Nazimja nuk ka vrarë persekutorin, por burrin me të cilin shkonte me dëshirë dhe që ishte ish-bashkëshorti i saj”.

Duke folur për Top Channel një ditë pas lirimit të Nazimes, të cilës iu fal dënimi nga Presidenti, Mynyrja thotë se “Nazimja i ka shkatërruar jetën dhe nëse e ndesh në rrugë mund edhe ta vrasë”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...