Published On: 12 Qershor, 2016

E turpshme çfarë bën Low: E fut dorën te organi gjenital dhe pastaj… (Video)

Përzgjedhësi i Gjermanisë, tashmë e ka ndërruar “stilin” e futjes së gishtit në hundë.

Kësaj radhe, ai e ka futur dorën e djathtë në organin gjenital dhe më pas atë e ka afruar te hunda, ku duket se e “shijoi” erën.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...