Published On: 19 Shtator, 2016

E tmerrshme: Nëna mbyt djalin 2 vjeçar, arsyeja do t’ju shokojë

Tagjike ka qenë vdekja e një djali 2-vjeçar i cili u mbyt nga nëna e tij në vaskën e tualetit të shtëpisë së tyre.

30-vjeçarja Veronica Rivas nga Kalifornia, nuk pranoi vendimin e Gjykatës për të ndarë kujdestarinë e djalit me ish-bashkëshortin e saj dhe për këtë arsye ndërmori këtë veprim mizorë, me vetëdije të plotë.

Sot është dhënë vendimi për dënimin e saj me 21 vite burgim.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...