Published On: 29 Shkurt, 2016
Bota |

E tmerrshme: Kjo grua po mban kokën e një fëmije në dorë (Video 18+)

  • Një stacion metroje është mbyllur pas raportimeve se një grua e veshur në të zeza është duke mbajtur kokën e një fëmije në dorë.

Gruaja thuhet se bërtiste, “Allahu Ekber”, thonë mediat ruse, transmeton arbresh.info.

Sipas LifeNews, viktima ishte një vajzë, identifikuar si Nastya M. Pas vrasjes gruaja e dyshuar shkoi në një stacion metroje ku edhe u ndalua nga një efektiv i policisë. Ajo menjëherë mori kokën e fëmijës nga çanta e saj dhe filloi të bërtiste se kishte vrarë fëmijën.

I dyshuari është arrestuar nga autoritetet policore, njoftuan mediat ruse./arbresh.info

Kujdes, pamjet në vazhdim janë me përmbajtje eksplicite, nuk preferohet shikimi i personave nën moshën 18-vjeçare!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...